Home Nieuws I-Start in Meerhoven neemt zes extra lokalen in gebruik

I-Start in Meerhoven neemt zes extra lokalen in gebruik

Delen

De internationale school I-Start in Meerhoven heeft deze week een nieuwe mijlpaal bereikt met de ingebruikname van zes extra lokalen, mogelijk gemaakt door een modulaire uitbreiding van De Meeuw. Deze tijdelijke modules, naast het bestaande schoolgebouw van basisschool De Startbaan, bieden essentiële ruimte voor de groeiende studentenpopulatie van de school. De nieuwe modules, met de naam 'Terminal', verwijzend naar de historische Hangar bij de school, werden officieel in gebruik genomen door leerlingen van groep 5 tot en met 8, compleet met een I-Start boardingpass.

Snel en efficiënt

"Het is geweldig om te zien hoe snel en efficiënt we samen met De Meeuw deze uitbreiding hebben kunnen realiseren," aldus Hanneke Hermans, directeur van I-Start. "De groei van onze school vereiste snelle actie, en we zijn trots op het resultaat."


Flexgoed

De flexibiliteit van modulaire bouw was cruciaal voor het project, waarbij de school snel en effectief kon reageren op de groeiende behoeften van de studenten. "Onze leerlingen zijn gewend aan veranderingen en passen zich snel aan," merkt Esmée van der Heiden, unitleider bovenbouw, op. "Het nieuwe gebouw voelt anders aan, maar ze beschouwen het al snel als 'thuis'."

Behoefte aan ruimte

Met de groeiende diversiteit aan studenten bij I-Start, waar Nederlands en Engels samen worden onderwezen en culturele verschillen worden gevierd, blijft de behoefte aan ruimte en flexibiliteit toenemen.

MW1319 024 Alternatief

Download onze onderwijsbrochure voor meer informatie over onze onderwijsgebouwen

Projecten

Web 20230908 De Meeuw Kempel Hogeschool Helmond 034

Kempel College, Helmond

Meer ruimte voor aankomende leraren basisonderwijsVoor het Hogeschool De Kempel in Helmond hebben we met precisie op...

Meer informatie
Kempel College, Helmond
Meer ruimte voor aankomende leraren basisonderwijsVoor het Hogeschool De Kempel in Helmond hebben we met precisie op een klein oppervlak 4 lokalen en sanitaire ruimte geplaatst. De school had behoefte...
Meer informatie
05 TW TASC Leerplein websize

TASC: Een inspirerende leeromgeving voor techniekonderwijs in Amsterdam

In augustus 2019 opende de expatschool in Amsterdam de deuren van een nieuw modulair gebouw voor de...

Meer informatie
TASC: Een inspirerende leeromgeving voor techniekonderwijs in Amsterdam
In augustus 2019 opende de expatschool in Amsterdam de deuren van een nieuw modulair gebouw voor de eerste 250 internationale leerlingen van Amsterdam International Community School (AICS). Architectenbureau Burton Hamfelt...
Meer informatie
Het Octaaf 3

Kindcentrum Toon, Nijmegen

In september 2020 is het nieuwe schoolgebouw aan de Symfoniestraat in Nijmegen in gebruik genomen. Een spiksplinternieuw...

Meer informatie
Kindcentrum Toon, Nijmegen
In september 2020 is het nieuwe schoolgebouw aan de Symfoniestraat in Nijmegen in gebruik genomen. Een spiksplinternieuw gebouw vol mogelijkheden, om kinderopvang, onderwijs en activiteiten optimaal vorm te geven. Een...
Meer informatie