Wat eerst nog een leeg en braakliggend stuk grond was, staan nu inmiddels meerdere woonblokken van 2 en 3 lagen. Ook staan er bomen, lantaarnpalen en struiken.
Mrija betekent ‘droom’ en staat daarmee symbool voor het dromen van een Oekraïne waar geen oorlog heerst.
In totaal realiseren we 339 van de in totaal 387 flexwoningen voor Gemeente Vlaardingen. Hier vinden straks 1.000 Oekraïense vluchtelingen een veilige plek. Daarnaast verzorgen we nog 600 m2 ruimte voor onderwijs, zorg en andere voorzieningen op deze tijdelijke locatie.
De woningen zijn een mix van studio's, 2- en 3-kamer appartementen in gebouwen van 2 en 3 verdiepingen. Nog deze maand verhuizen de eerste Oekraïense mensen naar hun eigen tijdelijke woning. Uiteindelijk blijven de woningen op deze locatie 3 jaar staan.
Ook in Almere en Amsterdam realiseerden wij opvang voor Oekraïense vluchtelingen. Lees hier meer over de Pasar Malamstraat in Almere of Meteorenweg in Amsterdam.